Zapraszamy do naszego showroomu i sklepu stacjonarnego os. Czecha 73 Poznań
Metody płatności

Zadbaliśmy o to, aby kupowanie w naszym sklepie było proste i wygodne.
Dokonując zakupów możecie Państwo wybrać następujące metody płatności:

1. Przelewy24 (szybkie, bezpieczne przelewy internetowe)

Przelewy24 to internetowy serwis usługowy, pośredniczący w przekazywaniu płatności pomiędzy Kupującymi i naszym sklepem. Serwis (na podstawie umów podpisanych z bankami) udostępnia Państwu różnorodne metody wykonywania płatności, przekierowując Państwa do strony internetowej Waszego banku, w trakcie składania zamówienia. Serwis przyjmie Państwa płatność na swoje konto, potwierdzi nam zrealizowanie płatności i przekaże ją na nasze konto. Płatności pobrane od Klientów przekazywane są na nasze konto w trybie natychmiastowym  – przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

2. Przelew bankowy  

Standardowa wpłata na konto z osobistego konta bankowego, bądź za pośrednictwem poczty. Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo e-mail z danymi potrzebnymi do dokonania przelewu. Czas realizacji przelewu jest uzależniony od banku, w którym założone jest konto oraz banku odbiorcy przelewu. Standardowo realizacja trwa 1-3 dni.

Konto do wpłat w PLN:

Bank Millennium S.A.
02 1160 2202 0000 0004 5169 2714

AK GROUP Aleksandra Kuciel

os. Czecha 73, 61-289 Poznań

3. Płatność “Za pobraniem” 

Płatność przyjmowana jest przez kuriera firmy GLS, w momencie dostarczenia przesyłki pod adres wskazany przez Państwa w zamówieniu. Z tej formy płatności korzystać mogą klienci zarejestrowani – z pełną rejestracją konta.

 

 

Top